Apie mus

Pradžia   »   Apie mus


     Gintaro apdirbimas Lietuvoje gyvuoja nuo neatmenamų laikų. Jau senovėje jis buvo vertinamas dël savo gydomųjų galių, dėl malonaus kvapo, kurį skleidžia degdamas, vëliau iš jo imta gaminti papuošalus bei dekoratyvinius dirbinius.
Mes perėmėme senasias gintaro apdirbimo tradicijas, žinias bei patirtį, tačiau atsižvelgdami į šiuolaikinius mados reikalavimus ir pirkėjų pageidavimus, pritaikėme šiuolaikinę technologinę pažangą.
"Amberage" įvertino gintaro kokybiškumą bei plačią gintaro spalvų gamą ir pritaikė gintarą paveikslų gamyboje.
Gintarinius paveikslus mes gaminame nuo 1990 metų. Per šį laikotarpį "Amberage" ištobulino gamybos technologiją. Todėl šiandien mûsų asortimentą sudaro didelis kiekis darbų.
Kas mėnesį savo turimą asortimentą papildome naujais darbais.
Platus asortimentas ir gera paveikslų kokybė mums leidžia eksportuoti produkciją į Rusiją, Lenkiją, Latviją, Vokietiją ir kitas šalis.
Mums svarbi pirkėjo nuomonė, todėl gaminame paveikslus ir pagal individualius klientų užsakymus. Užsakymo atlikimo terminas priklauso nuo kiekio ir paveikslo sudėtingumo. Kainos sutartinės.
Gintarinių paveikslų gamybos etapai:
Tai dailininko sukurtas ir nutapytas paveikslas, kuris yra perkeliamas į kompiuterį ir jo dėka paveikslas paruošiamas spausdinimui. Atspausdintas paveikslas yra padengiamas laku arba gintaro dulkėmis bei didesniais gintaro gabaliukais, kurie yra kruopščiai atrenkami pagal spalvas. Todël kviečiame pažiūrëti "Amberage" katalogą ir susipažinti su gintarinių paveikslų įvairove.